אודותינו 

דמויות לגו שלושה במספר

ברוכים הבאים ל- "מורכב" - לימוד ובנייה באמצעות לגו. וכמובן חנות אונליין לרכישת חלקי לגו מבוקשים ואפילו נדירים. כמו כן, דגמי לגו בלעדיים ומדריכים לרכישה וללמידה אונליין. 

הדרך הטובה והמקובלת לפתח את היכולות הטכניות והקוגניטיביות אצל ילדים ובוגרים מצויה ביכולת לבצע חיבורים. זה בדיוק מה שתמצאו ב"מורכב". אתר + חנות אונליין שכולו עוסק בלימוד ובנייה באמצעות לגו. ובתוך כך אפשרות לרכישת חלקים מתוך תהליך הלמידה, לצד תהליך הלמידה ולכאלו מבינכם שכבר גרופים אמיתיים ואלופי בנייה רכישת חלקים ודגמים.

 

האתר מעמיד לרשותכם מגוון של אפשרויות לתעסוקה ייחודית המשלבת הפעלת יכולות מתחומי הפיזיקה, הנדסה, מתמטיקה, עיצוב, ארכיטקטורה ואפילו טבע. הרכיבו וצרו דגמים ומודלים ככל שתרצו.

 

תוכלו להשתמש בדגמים מעוצבים כחלק מסביבת החיים שלכם ושל ילדיכם: שעון קיר מלגו, מנורת שולחן מלגו, מעמד משרדי לעטים מלגו ועוד מגוון רחב שנפרסם מפעם לפעם. אתם מוזמנים גם להציע דגמים שבניתם ונשמח לפרסם.

 

היתרונות המובילים של הלגו

הלגו הוא כלי ידוע כמושך את תשומת הלב ומעורר עניין בקרב ילדים ובוגרים לא רק מפני שהוא משויך לקטגוריית המשחקים אלא מפני שהוא מבטא את הצורך הבסיסי ביותר של האדם - לבנות! לכך ובתוך כך, הלגו מפעיל את הכישורים הקוגניטיביים הדורשים יכולות ראייה כוללת, הגדרת מטרות, ביצוע חיבורים בין סגמנטים שונים, יכולת חיזוי, הערכה ושיפוט, העמקה, ניתוח ועוד. היתרון הבולט של הלגו הנה היכולת לבצע ניסוי וטעיה. בכל שלב ניתן לפרק ולהמשיך מהמקום האחרון.

 

אנחנו "מורכב" ומוציאים יותר מהלגו.

הלגו אינו רק משחק או צעצוע עבורנו. החלטנו לקחת את היכולות של הלגו ולהקנות חווית למידה רחבה יותר. אנחנו משלבים לימוד מהנה ומעשיר ממגוון תחומי דעת. לכן, ב"מורכב" מקבלים יותר מאשר דגם מהמם לחדר אלא גם ערך חשוב לחיים – ידע.